هتلهای مشهد

هتل مجلل درویشی مشهد


هتل پنج ستاره مجلل درویشی مشهد از زیباترین و مدرنترین هتل های مشهد و ایران محسوب میگردد که کار ساخت آن در سال 1386 آغاز گردید و به مدت 4 سال به طول انجامید. این هتل در 25 طبقه با سطحی شیشه ای و اسپایدر ساخته شده است که همین امر سبب گردیده به عنوان مرتفع ترین هتل ایران و یکی از پیشرفته تری سازه های معماری مشهد لقب بگیرد. هتل درویشی که بزرگترین هتل آتریوم کشور نیز محسوب می گردد (هتل آتریوم به هتلی اطلاق می شود که طراحی آن طوری باشد که فضای میانی آن خالی باشد و از لابی بتوان تا آخرین طبقه را دید) دارای امکاناتی بی نظیر و درخور یک هتل بین المللی است که از جمله آن می توان به مساحتی بالغ بر 800 متر مربع فضای سبز به صورت روف گاردن اشاره نمود. از دیگر ویژگی های هتل درویشی مشهد که باعث جذابیت مضاعف آن شده است وجود آساسانسورهای بسیار شکیل و با سرعت بالا و همچنین لوستر فوق العاده زیبای وسط لابی است که برگرفته از لوستر هتل آتلانتیس دبی می باشد.اتاق های هتل رویال درویشی به سه دسته کلی واحد های رویال، واحد های ویژه و واحد های استاندارد تقسیم می گردد.
واحد های رویال : دوبلکس مصر (4 تخته) ، دوبلکس ایران باستان (4 تخته) ، دوبلکس ایران اسلام (4 تخته) ، دوبلکس چین (4 تخته) ، دوبلکس عرب (4 تخته) ، دوبلکس هند (4 تخته) ، دوبلکس پرزیدنتال (2 تخته) ، پنت هاوس روم (2 تخته) ، پنت هاوس اسپا (2 تخته) ، اتاق آینده (2 تخته)
واحد های ویژه : کویین (2 تخته) ، امپریال (2 و 3 تخته) ، سوییت امپریال (2 تخته)
واحد های استاندارد : یک تخته فصل، دو تخته فصل، سه تخته فصل، چهار تخته فصل، سوییت فصل (2 تخته) ، توئین (2 تخته) ، اتاق اسپا (3 تخته)

آدرس هتل درویشی مشهد : خیابان امام رضا، بین امام رضا 24 و 26


هتلهای مشهد

خدمات هتل

نقشه

قوانین هتل

قوانین هتل