درباره ما بیشتر بدانید :
شرکت هواپیمایی راود از سال 1390 فعالیت خود را در عرصه گردشگری آغاز نمود و از سال 1393 با راه اندازی وب سایت راود اقدام به ارائه خدمات خود در بستر تجارت الکترونیک نموده است . شرکت راود همواره سعی دارد با ارائه دیدی درست به مسافران خود ، سفری خاطر انگیز را هدیه دهد . یکی از مزیت های شرکت راود نسبت به سایر رقبا فعالیت این مجموعه با بیش از 100 هتل در سراسر ایران است تا علاوه بر پوشش مناسب ، تنوع انتخاب را به مشتریان خود ارائه نماید . کافیست با اعلام بوجه و محل سفر ، توسط کارشناس ما توری مناسب را دریافت نماید.
رضایت شما هدف ماست :
امروزه شعار رضایت شما هدف ماست  در خیلی از شرکت دیده می شود . اما متاسفانه بلواقع شاید عمل به این شعار در مجموعه ها بسیار اندک می باشد ، تا بر خلاف یک شعار سازنده ، به یک استراتژیک برای فریب مشتریان تبدیل شود  و مطمئنا بسیاری از مشتریان نسبت به این شعار بی تفاوت شده اند . شرکت راود همواره سعی دارد تا شعار (رضایت شما هدف ماست) را به یک فعل عملی تبدیل کند . و خدا را شاکریم که اعلام نمایم با بیش ازهزاران مشتری راضی تا حدودی به این خواسته دست یافته ایم .

چرا باید ما را انتخاب کنید :
یکی از مشکل ترین کارهای دنیا این است که به شما بگویند : در یک صفحه A4 از خودت تعریف کن . شاید در نگاه اول ساده به نظر خواهد آمد . اما مطمئن باشید ، زمانی که خودکار را در دست می گیرید احساس سردرگمی را خواهید دید .
اگر بخواهیم در یکی جمله بگویم چرا ما را انتخاب کنید : باید بگیم به دلیل اینکه مشتریانمان از هر چیزی بیشتر برای ما ارزش مند هستند و در طی این 5 سال فعالیت تمامی تلاشمان را کرده ایم که آرامشی را که تمامی مسافران خواهان ان هستند را به انها هدیه دهیم ،


مشاوره رایگان


همیشه کنارتان هستیم :

88721540