تور مشهد هتل جواد

تورهوایی

هتل جواد

تور زمینی    هتل جواد مشهد در سال 1389 بنا گردیده است. این مجموعه در نزدیک مکان ممکن به حرم مطهر می باشد و شما می توانید در عرض 5 دقیقه با پای پیاده خود را به حرم مطهر برسانید . این اقامتگاه دارای چهار ستاره می باشد و با خدمات عالی که ارائه می دهد توانسته است به چنان درجه ی بالایی برسد . این مجموعه در 8 طبقه ساخته شده است که باوجود اسانسور همه ی افراد می توانند حتی در بالاترین طبقات هم ساکن شوند . از دیگر خدمات و امکانات این اقامت گاه رستوران ، کافی شاپ ، لاندری ، سیستم تهویه هوا در تمامی سوئیت ها و اتاق های ان ، پارکینگ ، رم سرویس ، نماز خانه ، کتابخانه و... می باشد . ما به شما توصیه می کنیم تور مشهد هتل جواد را در اژانس راود حتما امتحان نمایید . چون بهترین خدمات را به مسافرانش ارائه می دهد .بلیط هواپیما

زیارت اقا امام رضا ع

تور مشهد
  ما در طول سفر با تور مشهد هتل جواد چندین دفعه به حرم مطهر خواهیم رفت البته این را متذکر شوم که فاصله ی این اقامت گاه به قدری نزدیک به حرم می باشد که خود شما به راحتی می توانید برای زیارت به حرم مطهر بروید . ما در تور مشهد هتل جواد  سعی بر این داریم که در وقت نماز برای شرکت در نماز جماعت شما را به حرم مطهر ببریم تا بتوانید به راز و نیاز با پروردگار خویش بپردازید .

اماکن دیدنی مشهد
شما اگر بخواهید خودتان به طور جداگانه و با ماشین شخصی به شهر مشهد مقدس سفر کنید برای رفتن به هتل و پدا کردن یک هتل مناسب باید وقت زیادی را صرف نمایید . همچنین بعد از ان که به مشهد رسیدید در طول روز هایی که در ان جا هستید دلتان می خواهد به چندین اماکن دیدنی سری بزنید تا وقت خود را بیهوده نگذرانید برای پیدا کردن  اماکنی که شما دوست داشته باشید و از رفتن به ان جا لذت ببرید زمان لازم است ولی ما در تور مشهد هتل جواد از قبل همه ی این مکان ها را پیدا کرده ایم و میدانیم که شما را به کجا ببریم تا بیشتر لذت ببرید . شما فقط کافیست اراده کنید و با ما همسفر شوید بقیه برنامه های سفر را به ما بسپارید . در اخر اژانس راود ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم و صمیمی شما در این صفحه از سایت خواهشمند است با شرکت در نظر سنجی دوستان خود را در انتخاب تور مناسب یاری فرمایید .

. تور مشهد از تهران 

 

 
 

اطلاعات تماس

با ما در تماس باشید:
خیابان یوسف آباد ، نبش خیابان سوم
پلاک 11 ، واحد 7
آژانس هواپیمایی روژان تور
تماس: 88722606